POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Shkoder - Postuar me: July 3, 2015 7:56 pm

Zamira

Ri e vetmuar ne erresiren e pafund edhe pse drita ime ekziston diku.nje pikez loti rrjedh ne qepallat e mia,bie pertoke e behet cope sic eshte bere zemra ime e pyet ku je ti dielli im ku?!

Qyteti: Struga - Postuar me: June 21, 2015 1:15 pm
Email

Anonim

I dashurr Riad!
Po filloj kete leter duke te ti permendur gjerat me te mira qe i kee. Dua qe te ti puth syt e shkruar qe i ke. Dua qe te ta prek at doren e but qe e ke. Dua qe ti puth ata buz e shishta qe i kee.
Faleminderoj zotin qe je shnosh e mir dhe e lus qe cdo her tjesh ashtu.Ndoshta tani ti ke krijuar famijlen tende dhe je i lumtur ppor un joo nuk munda sepse ti ishe ai qe mi vjedhe endrat me le ne vetmi nuk me dhe dashuri. Nese e kam te shkruar te vuaj, te qaj per tyy do ti kisha bere sepse un nuk lodhem duke vuajtur per nje engjull sic je ti. Me fal shum qe po ta shkruajkete leter mirpo me te vertet shpirti me detyronte qe te ti thoja te gjith ata qe kisha permbrenda e te lirohesha. Ti nuk arrite qe tme njohesh, pra nuk me njee mirpo un shum mir te njoo. Por beson, te garantoj se nje dit do tme njohesh se kush jam dhe atehere edhe ti do ta kerkosh dashurin tek unn. Tani un e humba rrugen time por si duket hyra ne nje rrug te gabuar dhe ppo hec atje deri sa e kam te shkruar. Nuk do te pengoj me shum veq dua qe ta dish se cdo her pas teje eshte nje vajz qe te do shumm dhe do te te pret qe te te tregoj se kush jam. Do te lutem per ty deri frymen e fundit. Di ti kerkoj zotit qe te jesh njeriu me i lumtur ne bot. Tani erdhi koha te te them fjalen e fundi "LAMTUMIR"

Qyteti: sindos thessaloniki - Postuar me: April 28, 2015 6:38 pm
Email

eduart nano

te mbajta ne syte mi
si drite te shikimit tim
por ti u ktheve ne lot
dhe lehte ike nga syte mi
te prita ne endren time
si nje engjell i jetes time
te doja si gonxhe trendafili
te jesh dhurata e cdo shenvalentini
do te doja te flija gjum
qe te mbaja si shija e puthjes qe ngelet ne buze
e cka do doje te ishe tjeter per mua
doja ti ishe fjala me bukur qe del nga goja
fjala te duuuuuaaaaaaaaa

Qyteti: sindos thessaloniki - Postuar me: April 28, 2015 6:18 pm
Email

eduart nano

e dua jeten
me ndjenjat e dashuris
e dua henen
me bukurin e saj
e dua trendafilin
simbol te dashuris
e dua dhe fjalen te dua
si premtim te dashuris

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 15, 2015 9:57 pm
Email

donika

loti rrjedh nga syri kur ti se shikon kur te them te dua e di qe ti me shikon un te dua ty ti me do mua njeri tjetrin e perqafojm kur ti nuk je nuk jam kurr as un loti me rrjedh vetem per ty te lutem me degjo pa ty nuk jetoj vi te varri yt te perqafoj te lutem me beso

Qyteti: tiran - Postuar me: December 12, 2014 6:45 pm

jona

ME ANEN E NJE LETRE MELET ZBRES ME ANEN E NJE LETRE SI NJE NAT ASHTU DHE NJE TJETER NE HESHTJEN E MBREMJES VETEM PER TY MENDOJ KA KOHE QE STE SHOH AS TE PREK AS TE NDJEJ KU JE FSHEHUR KU JE HUMBUR DHIMBJA SHPIRTIN MA KA MUNDUR SYT MI VERBOI LOTI BUZET FLASIN FJAL KOTI SHPIRTI RENKON PA NDJER A DO VISH TI NDONJEHER NDENJAT PER TY DOT SI SHUAJ ZEMREN SE NDAL DOT TE VUAJ MOS ME LER TE PRES ME GJAT BEHU YJE E HAJDE NJE NAT

Qyteti: Podujeb - Postuar me: November 8, 2014 9:21 pm

FiDaiM

I Mshelt sikur n'qeli i rrethekum me 1 hapsir preki ajrin a je ti apo hija ne erresir... Vjen ndjen shum e veshtir ku se njoh veten ne pashqyr me pikon loti n'syt e mi po du emrin me ta thirr mu kan me ty dit e nat po du me ndodh me ty gjithqka po jon njeri i pa fat

Qyteti: tiran - Postuar me: September 12, 2014 6:12 pm

jona

me prit sonte ne enderr ti mos u zgjo prap fli do te puth e prap do te iki

Qyteti: tiran - Postuar me: September 12, 2014 5:15 pm

jona

nese bota do te zhdukej per mua ska rendesi se ti je ketu e bota ime je ti fiqo

Qyteti: tiran - Postuar me: September 12, 2014 5:08 pm

jona

ej gjumash mos bjer ne gjum kam ende dicka per te then te dua shum naten e mir gjum te embel shpresoj zemra ime te me shohesh ne enderr

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 133   Tjeter »   

[ Login Staf ]