Fjale te Urta

Fjale te urta popullore Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 21, 2012 12:06 am

olta hasani

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: February 17, 2012 10:21 pm
Email

Naseri

Qyteti: prizren - Postuar me: February 17, 2012 3:52 pm
Email

lindijana

Nuk esht mir te bash keq vendos doren ne zemer nese te doket mir tya banja edhe ti tjetrit nese tya ste pelqen te bej dikush keq mos ja ban as ti tjetrit

Qyteti: Prishtina - Postuar me: February 14, 2012 4:23 pm
Email

lonaaa

nuk i bihet fyllit gjithnje ne nje vrim (populli).nga ferra del trendafili , ashtu si dhe nga trandafili del nga ferra

Qyteti: topanic - Postuar me: February 11, 2012 7:29 pm
Email

valon

pun pun nat e dit qe te shohim pakez drit

Qyteti: shkup - Postuar me: February 9, 2012 8:11 am
Email

gjistervula

nje fjal te urt per femi dhe le te jet me pun fiton ,pa pun ne dem shkon

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 4, 2012 2:05 pm
Email

Anjesa

Dhelpra kur nuk e mberin rrushin thot se s'qenka e pa pjekkur

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 4, 2012 2:01 pm
Email

Remije

jetoje jeten se nuk reprizoher 2 her

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 2, 2012 11:19 am
Email

drilon

punen e nesmer mos e ler per nester hahahaha

Qyteti: deqan - Postuar me: January 19, 2012 6:15 pm
Email

arjana

shtepia me dy te keqija duhani dhe rakia

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 9 nga 72   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com