Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: hani i elezit - Postuar me: December 27, 2012 12:33 am
Email

elfat

te dua ,te dua deri sa te vdes ,a me do ti mua pergjigjen do ta pres

Qyteti: tirane - Postuar me: December 18, 2012 10:16 am
Email

exy

ndoshta dhe tkam ber te qash po ta dish je gjeja me e shtrenjt per mua

Qyteti: diberr - Postuar me: December 11, 2012 8:07 pm

anigr

dua me shumm dibranet

Qyteti: zvicer - Postuar me: November 30, 2012 11:28 am
Email

Emire Shabani

Qyteti: zvicer - Postuar me: November 30, 2012 11:28 am
Email

Emire Shabani

Qyteti: prizren - Postuar me: November 28, 2012 2:25 pm
Email

allma

ENDRA IME
sa afer teje jam jam edhe aq larg syt e tu te shkruar zemren ma kan mar nuk e di qte solla gezim a dhembje nuk e di qte prura keng a vaj por e di qe zemren jashte e nxora qe ta lexosh ne dor ty ta dhash me fjal mu qa zemra mu vra shpirti seq u qmedna i ndjeva thedh fjalet e tua vetem ne endra je me mua kur hapa syt nuk te pash me me kot te prita te kerkova fola me vet nje nat te ter nje nat te ter por pa ty u zgjov

Qyteti: prizren - Postuar me: November 27, 2012 4:21 pm
Email

allma

si hena ne lindje si djelli ne perendim thura keto vargje per ty shpirti im <3 <3

Qyteti: Shkup - Postuar me: November 27, 2012 9:55 am
Email

Zana

Darhurija Ime Si Nje Pik Loti Te Reshqet Nga Dora Nese Sje I Zoti Nuk Jam Si Vajzat Tjera Qe Ke Luajtur Ti Po Jam Serijoze Ta Baj 8me2

Qyteti: München - Postuar me: November 19, 2012 1:44 pm
Email

Niti

Ishim 5 vjet bashk dhe shum udeshtem erdh ni epa pritme dhe u ndam kurr nuk muj Me te harru per gjdo mengjes zgjona Me ty gjdo mbremje bi Me mendje tek ti te dua per Jet linda ....

Postuar me: November 19, 2012 1:32 pm
Email

Niti

Ishim 5 vjet bashk dhe shum udeshtem erdh ni epa pritme dhe u ndam kurr nuk muj Me te harru per gjdo mengjes zgjona Me ty gjdo mbremje bi Me mendje tek ti te dua per Jet linda ....

Qyteti: Shkup - Postuar me: November 18, 2012 10:28 am
Email

***Emiraa***

SA YJE KA NATA TI SMUND TI NUMEROSH SA TE DASHUROJ TI SMUND TA BESOSH KETE QE PO TE SHKRUAJ MOS IA THUAJ ASKUJT SE ZEMRA IME ESHTE E JOTJA DHE JO E GJITHKUJT
Te Dua Emin

Qyteti: Shkup - Postuar me: November 8, 2012 1:18 pm
Email

Zana

Jasht jam femer mbrenda dreq mor me prek me dor se do digjesh keqq :-*

Qyteti: Shkup - Postuar me: November 8, 2012 1:20 am
Email

Selma

`,- e kujToj fytyren
- qe doT nuk e sho
- MendoJ per kohen
- qe sdo kthehet mo

Qyteti: Shkup - Postuar me: November 8, 2012 12:45 am
Email

Selma

//. Zemra Ta kom faL. .
//. per me Rujt pergjithmOn. .
//. WeQ tLuutna mos e The . .
//. Se per mu O sen i Ron . .

Qyteti: vlore - Postuar me: October 28, 2012 2:32 pm
Email

nairolf imalsi

dua te gdhend nje varg
te gatuaj poezin
boten ta rrethoj me vargje
ti heq vdekjen
ti heq zin..

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 8 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]