Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: August 23, 2013 11:04 pm
Email

qemal

Ne kete nate te erret per ty po mendoj edhe pse prane ste kam vec per ty jetoj .

Qyteti: nuk e di :p :p - Postuar me: August 18, 2013 11:40 am
Email

rezart el

kur jetes time i mungonte 1 engjull '' ''Zoti me dergoj ty... kur mendoja se fati me kish lene vetem '' ''Zoti na bashkoj te dy...kur ty te gjeta jeta per mua ndryshoj ''sot nuk mendoj as per engjuj as per vetmi '' ''SEPSE TI JE ENGJULLI IM '' ''NE PARAJSEN DASHURI '' '

Qyteti: prishtin - Postuar me: July 29, 2013 9:31 am
Email

dafina

- Te dua moj zemer.....te dua pa hile.....

-Mi dergo 100 lek ne tel,ti kem vec per zile....

Qyteti: Durres - Postuar me: July 9, 2013 2:04 am
Email

Kristina

Po ja nisi e po flas per 1 Dashuri
Pjesa ma e madhe ka gzime e lumturi
E di shpesh mundohen neve me na nda
Po Gjithmon BASHK kan me na pa...Shum kan inat e per mrena po plasin
Shum flasin per ne po mendjen se vrasim
Doren ta shtrengoj e jo kurr nuk t'lshoj
Vec per Ty mendoj Jeten ta Lumturoj...Nuk ka vler 1 fjal, nuk kan vler as 1000
Gjeja me rendesi do jemi bashk ne perjetsi
Pse ka xhelozi, vec ndjenja e frikes
Zemer t'Du shum prej meje kurr sdo ikesh...Nuk ka fjal boshe je kuptimi i ksaj bote
Gjitha kto ndryshun vetem nga ndjenja jote
Me Dashuri nuk luj Dashurin shum e ruj
Jo nuk muj ca kam mrena sun e pershkruj...Motivi i jetes sime Je ne mendjen time
Sa her qe t'kam larg te afroj me kujtime
Shum premtime i kem dhen sy me sy
Primtimet i mbajm as1her s'kem me u zhgenjy...
Kurr mos me tradhtu tradhtin mos me mendu
Besen e kem dhen ne Dy jemi betu
Zemren ta Du ne asht mrena t'kam tatu
Nuk du gje tjeter vec me Ty me jetu...Nuk mjafton 1 dit 1 muj as 1 vit
Melodia ma e bukur ne Zemer m'je bo hit
Thell ne Zemer m'ke hi nuk ka ktu zili
Nuk ka monotoni je e vetmja bukuri...Nuk esht marrezi jo nuk ka problem
Je fillimi historis e kuptimi i jetes tem
Leht te ledhatoj te afrohem te perqafoj
Vetem Ty te mendoj vetem Ty te Dashuroj...

Qyteti: therand - Postuar me: June 12, 2013 12:37 pm
Email

vlora

harro te lutem qe ekzistoj shum bera per ty dhe ti sdin te qmosh,
zemra qe te deshti smundesh ta dashurosh.

Qyteti: korce - Postuar me: June 6, 2013 1:43 pm
Email

kristi

Je endrra qe kam ne krah..Je shpresa qe me mban gjall...Je e verteta qe kam kerkuar...Je engjelli qe kam ''DASHURUAR' <3jaerla<3

Qyteti: therand - Postuar me: June 6, 2013 12:02 pm
Email

vlora

jo jo s'hahet me dy lug vetes ja ban jeten llug,
muj me te than veq puna e mbar,
vet po don me lujt me zjarr

Qyteti: therand - Postuar me: June 6, 2013 12:00 pm
Email

vlora

jo jo s'hahet me dy lug vetes ja ban jeten llug,
muj me te than veq puna e mbar,
vet po don me lujt me zjarr

Qyteti: therand - Postuar me: June 6, 2013 11:49 am
Email

vlora

po ecja rruges dhe gjeta nje
monedh...papritur mu kujtove
ti...me dy fytyra dhe pa
vler...

Qyteti: Tiran - Postuar me: May 23, 2013 12:56 am
Email

Emiljano

Nese nje dit do kthehesh a do me kujtoje vall ate nat me shi qe akoma ndjej mall dhe pse ajo ish nata e fundit qe te takova a mos ndoshta ish gabim qe ty te dashurova per zemren time dorine .

Qyteti: Shkupii <3 - Postuar me: May 6, 2013 1:55 pm
Email

Valdeta

Me Mashtrove Leht
me nje fjal "TE DUA"
U zhduke si ENGJULL
E me le te vuaj...(A)

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 11, 2013 12:05 pm
Email

leta

Ai gjithmone do t'me mungoje,do t'me mungoje ne cdo kenge,ne cdo tingull!
Ai do t'me mungoje ne cdo rrahje zemre,ne cdo frymarrje ,ne cdo lot qe derdh!
Ai eshte gjithmone njeriu qe do kerkoj dhe sdo ndalem kurr se dashuri!
Ai eshte i pazevendesueshem!
Ai eshte ai qe do dua te kem prane kur qaje,kur qesh,kur bertas!
UNE DUA ATE VETEM ATE DUA ! :'(........sh n'(L)

Qyteti: kamenic - Postuar me: April 11, 2013 11:41 am
Email

shkurte

Zemra e djalit si hotel
Kushdo hyn e kushdo del
zemra e vajzes eshte
Si gur hyn nje her e
Nuk del kurr...!

Qyteti: prizren - Postuar me: April 9, 2013 8:49 pm
Email

gashi

kam gabu e pamundur po me duket ndarja sot.Smund te flase e syte e mi skan me lot.Nje pas nje mu shterren lotet e mi ne kete nate,qe ti harroj po me duhet kohe e gjate.e pranoj qe kam gabu te lutem me fal,qdo njeri ne jete ka pase nga nje halle,u mundova te ta them hallin tim,po r e pash se ti asnje her skishe durim.mos me thuaj se me mu me nuk je,kujtoj pak ato premtime qe mi dhe,po ti them se asnje tjeter ska rendesi se ne zemren time pergjithmone do te mbetesh vetem ti.

Qyteti: prizren - Postuar me: April 9, 2013 8:22 pm
Email

gashi

mall ca pika shiu rane mbi qelq,per ty une befas ndjeva mall.jetojm te dy ne nje qytet,dhe rradhe shihemi,sa rradhe.edhe mu duk pak e quditshme si erdh,kjo vjeshte,ky mengjes.qiejt e ngrusur ka lajlek,dhe shirat pa ylber ne mes.dhe thenja e vjeter heraklitit seq mu kujtua sot per dreq.te zgjuarit jane bashke ne bote,kurse te fjeturin jane veq..

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 3 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]