Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: italy - Postuar me: April 20, 2011 11:38 am
Email

festim

Qyteti: italy - Postuar me: April 20, 2011 11:36 am
Email

festim

Vlersoj ato qe te lenduan se keshtu zemra jote u be
me e fort..vlersoj ato qe te braktisen se keshtu ti mesove te jesh e
pavarur..vlerso gjithcka edhe te keqen se ne fund ti xjerr nje mesim
prej saj...♥

Qyteti: italy - Postuar me: April 20, 2011 11:35 am
Email

festim

nese me don me ruaj si syt e tu po kur te merr mall per mu djalin qe ke perqafoj shum se nje dit vajza ime e djali yt dot bojn martes pasi prindrit e tyre u ndan per gjithmon ate leta vazhdojn dashurin to...

Qyteti: italy - Postuar me: April 20, 2011 11:34 am
Email

festim

E kjo rinia m'kalojM'kaloj ne gurbeteE nuk ja dite kimetinO more vendit tem--------------------------O bylbyl qe flutuonT'fala nanes ti me conPershendete gjithe rininNe vendin time ku jam rrite--------------------------Ne gurbet shoke jame merzitHumba jeten humba t'ritHumba motra e vllazniI kam humbur prind e mi

Qyteti: italy - Postuar me: April 20, 2011 11:31 am
Email

festim ismaili

Qyteti: italy - Postuar me: April 20, 2011 11:29 am
Email

festim ismaili

Kur te shoh me sy, Zemra me dhridhet per tyDua te flas me goj, por kam frig mos te deshtojIshe jeta ime dhe ende je, por ti ke filluar nje dashuri te reJeta ime po Vaxhdon, se Koha plaget i sheronMe ket shpres po Jetoj...Se asnjeher nuk mundem tet harroj...

Qyteti: italy verbania - Postuar me: April 20, 2011 11:26 am
Email

festim ismaili

ne rini jam mbet jetim kush sma qajti hallin tim une gjithkujt i kam besu por askush sme ka ndihmu perendi ty me ndihmo jam jetim eh me ndihmo ty mke fal moj perendi dy dhimbje dhe fat te zi pse jetimin kush nuk e don askush zemren nuk ja gzon perendi ty me beo jam jetim eh me ndihmo ne kater mure mbet vet jo skam kujt tja qaj ket dert une e humba ne rini edhe ate te vetmen dashuri

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 17, 2011 3:14 pm
Email

adnani

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 17, 2011 3:13 pm
Email

adnani

Qyteti: shkup - Postuar me: April 17, 2011 8:58 am
Email

pllavushja

kam mall ne zemer kam lot ne sy kam dhimbje ne shpirt kur larg te kam ty kur ta bej nje zile dije se te kujtoj kur ta dergoj nje SMS dije se me shum te dashuroj kiss mee

Qyteti: Zvicer - Postuar me: April 17, 2011 8:52 am
Email

leonita

si lulja pa diell, si toka pa qiell,si njeriu pa sy ,ashtu jam edhe un pa ty

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2011 11:41 pm

vogelushja

kam nevoj per ty si qielli per henen,kam nevoj per ty si foshnja per nenen,kam nevoj per ty se te dua,se je i vetmi ne kete bote per mua..........TE DUA SHUM..

Qyteti: kicevo - Postuar me: April 15, 2011 6:28 pm

LONLEYGIRL

Jeta palidhje...Probleme pa zgjidhje...Gabime pa falje por gjihmon ka rrugedalje

Qyteti: Gjakova - Postuar me: April 14, 2011 8:06 am

dDona & Liina

E ndegjoij zerin tend sa her une fle i ndjej prejkjet tua gjdo nat ne endrrat e mija,falem qe po ta them po pa ty esht veshtir me jetu,sepse sa her me prek e kam nje ndjenj te bukur dhe sa her puthem bessom qe fluturoj shum lart ne qiell andaj nuk te le kurr te shkosh se te dua gjithmon ne jeten time.!

Qyteti: Sarande - Postuar me: April 13, 2011 4:14 pm
Email

petro

akulloren fort e dua se eshte 24ore me mua!!!!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 29 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]