Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Korce - Postuar me: June 25, 2011 1:27 pm
Email

Xheni

Nese ste ze gjumi dhe ste pelqejne endrrat e tua ktheje jastekun ndryshe dhe enderro per mua.

Qyteti: nga nga nga ..... - Postuar me: June 25, 2011 11:19 am
Email

mimini

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 20, 2011 3:50 pm
Email

beni

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 20, 2011 1:40 pm
Email

ermira

Me ka marr malli loti po me tret vetem telefoni mallin po ma hek,dua te te perqafojte ndjej qe je me mua ta shuaj mallin ne buzet e tua ,keshtu kjo jet eshte bere monotone ti digjesh per mua e un per zemren tende,e mallkoj gurbetin dhe kete largesi dhe e lus zotin te me bashkoj em ty.

Qyteti: prishtine - Postuar me: June 19, 2011 10:44 pm

bena

endrrova te te prek te preka endrrova te te puth te putha endroova te te dua por endrra mbeti e pa endrruar

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 13, 2011 1:59 pm
Email

albulena &lindaa

ohh shpirt ohh shpirt sa tkamdasht se ke dit ne vendin e takimit qetr kush osht tum prit

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 13, 2011 1:59 pm
Email

albulena &lindaa

ohh shpirt ohh shpirt sa tkamdasht se ke dit ne vendin e takimit qetr kush osht tum prit

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 13, 2011 1:59 pm
Email

albulena &lindaa

ohh shpirt ohh shpirt sa tkamdasht se ke dit ne vendin e takimit qetr kush osht tum prit

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 13, 2011 1:59 pm
Email

albulena &lindaa

ohh shpirt ohh shpirt sa tkamdasht se ke dit ne vendin e takimit qetr kush osht tum prit

Qyteti: londer - Postuar me: June 12, 2011 12:04 pm
Email

Fati

Qyteti: shkup - Postuar me: June 11, 2011 2:32 pm
Email

jusra

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 9, 2011 7:56 pm
Email

Gennz

Ishim me femer duke pi Cigare Kur na ra ne men nii koohh kem lexuu abetare

Qyteti: ferizaj - Postuar me: June 9, 2011 1:35 pm
Email

lina

merre kete leter fute ne dhom shpresoj se do te bhet lule me arom

Qyteti: podujeva - Postuar me: June 4, 2011 12:28 pm
Email

jam nora

te dua shume jeten e jap per ty loqk

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 3, 2011 10:34 pm
Email

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 25 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]