Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: June 6, 2014 6:04 pm

ViSi

Tek ti e kam mendjen
dhe zemren tek ti
per ty me rrjell gjaku
dhe lotet per ty,

Pa ty s'ndricon diedhi
pa ty bota s'flet
pa ty nata nuk ka yje
dhe hena humbet.

Postuar me: February 28, 2014 10:57 am

Xheni

Deshiroj te shoh me sy e te mos
digjem mall per ty, vetem ta dish
se sa te dua s do jetoje as nje
ore pa mua!

Postuar me: February 26, 2014 8:21 am

Nela

Nese dashuria te duket plumb
ruaje nje per vete se te duhet per ne fund.
Nese je penduar mos mallko fatin
se zoti eshte i madh e ta fal mekatin.

Postuar me: February 21, 2014 11:24 am

ViSi

Pa ty jete me duket e ashper
Pa ty cdo gje me duket e vdekur
Pa ty dhe dita kurre ska mbarim
Pa ty dhe yjet nuk kane te njejtin shkelqim

Postuar me: February 20, 2014 11:17 am

linda

Kur dashuria dhe aftesia punojne bashke bejne kryevepra.

Qyteti: Fush kruje - Postuar me: January 30, 2014 6:17 pm
Email

Irma demerxhiu (cani)

Jo s'mund ta shpjegoj, cdo sekond mendoj, nga mendja ste largoj se vec per ty jetoj, kjo situata jone sa shume po me mundon, arsya ime je ti dhe kjo ka rendesi, gjithcka do ndryshoj, per ty do ta bej, te mendoj cdo nat, cdo nat behet e gjat, e perjetoj kte ndjesi, kte ndjesi qe t'perket ty, e vetem rruges endem se per ty Cmendem

Qyteti: Viti - Postuar me: January 26, 2014 4:53 pm
Email

LeLa

Ditet jan shekuj,kur me ty nuk jam. Netet jane vite,kur pran nuk te kam. Oret jan muaj,kur zerin nuk ta degjoj. Minutat jan jave,kur syt s'mund te ti shikoj.

Qyteti: Fush-kruje - Postuar me: January 14, 2014 12:11 pm
Email

Irma

Nese do me duaj por edhe me urrej
te dyja jane ne favorin tim
nese me urren,do te jem gjithtmon ne mendjen tende
nese me don do td em gjithmon ne zemren tende.

Qyteti: Fush-kruje - Postuar me: January 13, 2014 8:25 pm
Email

Irma

Te adhurove qe ne momentin kur me the 'je dhurat e derguar nga i madhi zot'
menjeher te thash 'te dua' se me s'duroja dot
edhe pse me veshtiresi, zemren ta fitova
thash me vete ' ty o do te beja per vete ose me s'do jetoja...

Qyteti: TIRANE - Postuar me: December 29, 2013 6:20 pm
Email

ANNA

Love is like the wind
you can't see it
but you can feel it...

Qyteti: Prishtin - Postuar me: December 24, 2013 4:56 pm
Email

Donika muqiqi

Pe msheli qit kapitull e po eci neper terr ni dashuris pa titull parajsa ju ba ferr

Qyteti: Peja - Postuar me: December 23, 2013 2:25 am
Email

Fitoo

Lumturi nuk eshte te kesh gjithqka do, por lumturia e vertete eshte te duash ate qe e ke.

Qyteti: Podujeva - Postuar me: November 10, 2013 5:26 pm
Email

Albi

Nese taxhamahalla osht dhurata me e madhe qe i esht ber te dashure die qe dashuria me e madhe qe i esht falur nje femre osht kjo e imja per ty

Qyteti: gjilan<3 - Postuar me: October 21, 2013 1:22 pm
Email

Arton

ne syt e e tu e shoh boten,
ne bot e shoh syt e tu,
valet e detit i shoh gjdo kund,
jeta ime perbehet per gjdo send <3<#

Qyteti: PRISHTIN - Postuar me: October 16, 2013 5:43 pm
Email

ensar

Dy Zemra Qajn
Dy Zemra Qeshin
Dy Zemra Lindin
Dy Zemra Vdesin

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 2 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]