Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: December 25, 2011 7:21 pm
Email

arjeta

ujin kur ta pish mos e trubullo dashurin e par kurr moh e harro.

Qyteti: b.crr - Postuar me: December 25, 2011 6:21 pm
Email

aureli

nje zemer kisha si kisha dy ate qe kisha ta dhorova ty,esht paster
sikur loti .
kujdes mos e varaj
se te vret zoti .....

Postuar me: December 24, 2011 9:46 am

nina

Lulet celin lulet thahen por zemrat tona kurre nuk ndahen.

Qyteti: tirane - Postuar me: December 15, 2011 2:10 pm
Email

timi

Te kam borxh 2 fjale,qe dot nuk ti thash.
Te kam borxh 1 puthje,qe dot nuk ta dhash.
Te kam borxh 1 leter,qe kurr s'ta dergova.
Te kam borxh 1,lule qe kurr s'ta dhurova.
Te kam borxh 1 jet,qe me ty se jetova

Qyteti: ferizaj - Postuar me: December 11, 2011 3:20 pm
Email

donika

zemer zemer veq ti ke kete emer per mua e per ty do te thot fjala dashuri :p

Qyteti: prishtin - Postuar me: December 8, 2011 6:30 pm
Email

leutrim

pse bjondina kur te shkon ne shitore i shti paret ner setlla? sepse ika fitu me njers? hahah

Qyteti: Shkup - Postuar me: December 7, 2011 11:13 am
Email

MinkChee

Taa DuuAsh DiiKee E AfeeR MooS Taa KeeSh EshTee Sii Tee JeeSh DeeNuuAr E FaaJ Tee MooS Keesh <3 Te Dua VALON (THE ONEEE)

Qyteti: Tirane - Postuar me: December 5, 2011 4:51 pm
Email

Kamela

Kalon ne rruge duke qeshur sikur mes nesh asgje ska ngjar.. sikur ste desha sikur sme deshe ketu e nje vit me pare..
Ti pse genjen?
Dhe hap fjale se me urren?!
Une kam qene e dashura e pare...
Veten tende pse e genjen?
Kur mes shokesh ti qendron pse tregoesh i gezuar?!
Dhe kur mua me shikon qesh si lule e haruar..
Une e di kur ngelesh vetem, ti jastekun lag me lot..edhe thua te verteten...
SHPIRTI IM STE HARROJ DOT....

Qyteti: itali milano - Postuar me: November 30, 2011 11:10 pm
Email

i lenduar shum ne zemer

Ta dhurova zemren
Ti me lendove
Te dhurova dashurin
Ti se pranove
Ta dhurova syrin
... Ti ma verbove
Ta dhurova jeten
Ti bashk me te u largove

Qyteti: struga - Postuar me: November 30, 2011 1:18 pm
Email

hanna sweet

Me Do?? -->Te Dua..
Me Puthe??--> Te Putha..
Me Perqafove??-->Te Perqafoj..
Me Tradhetove??--> Te Vrava...

Qyteti: TETOVA RECIC E VOGEL - Postuar me: November 27, 2011 3:23 pm
Email

FESTIM

Qyteti: TETOVA RECIC E VOGEL - Postuar me: November 27, 2011 3:21 pm
Email

FESTIM

ne rini jam mbet jetim kush sma qajti hallin tim une gjithkujt i kam besu por askush sme ka ndihmu perendi ty me ndihmo jam jetim eh me ndihmo ty mke fal moj perendi dy dhimbje dhe fat te zi pse jetimin kush nuk e don askush zemren nuk ja gzon perendi ty me beo jam jetim eh me ndihmo ne kater mure mbet vet jo skam kujt tja qaj ket dert une e humba ne rini edhe ate te vetmen dashuri

Qyteti: Vlore - Postuar me: November 26, 2011 11:21 pm
Email

Adi vlore

Je si rrush e je si ftua , vdeksha une per buzet e tua. . .

Qyteti: tetove rechic e vogel - Postuar me: November 26, 2011 12:08 am
Email

festim

Te dua me mungon i lutna zotit qe neve dive qe prap te na bashkon nese nuk eshte kismet e dashur ishalla e ben zoti qe te na takoj ne xhehnet

Qyteti: Korca - Postuar me: November 25, 2011 6:48 pm
Email

ReNo

1+1=2 te dua vetem ty! 5+5=10 te dua per jete! Ndac me plus ndac me minus, ndac pjestim,ndac barazim te dua shum o Shpirti im!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 18 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]