Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tropoja rap city - Postuar me: February 12, 2012 8:10 pm
Email

doni

zemra zemres
i ben lutje
dashuria e pare
fillon me Puthje
zemra e femres
eshte hotel
kush do hyn
e kush do del
po zemra e mashkullit
eshte si gur kush hyn
brenda nuk del kurr

Qyteti: tirane - Postuar me: February 11, 2012 7:51 am
Email

jola unike

Te Dua Pa Mas,
Te Dua Pa Dallim...
Te Dua Me Teper Sesa Shpirtin Tim...
S'te Dua Me Fjale,
S'te Dua As ME Germa...
Por Te Dua Nga Shpirti, Te Dua Nga Zemra...!<3

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 9, 2012 4:32 pm
Email

andi

ku je une po te pres
ku je une po te pres
po jo edhe per shume kohe se dashuria nuk pret pergjithmone

Qyteti: shkoder - Postuar me: February 4, 2012 2:23 pm
Email

aruela

nese nuk me beson se te dua behu mjek dhe me opero ne zemer kur do trejdh gjaku ne duart e tua do te formohet fjala TE DUA

Qyteti: Vlora - Postuar me: January 26, 2012 4:44 pm
Email

Erika

Neqoftese ste kujtohem po te prezantohem "Te Dua" e kam emrin "Vetem Ty" mbiemrin e lindur nga nje femer me vendbanim vetem ne nje zemer..

Qyteti: kamenic - Postuar me: January 25, 2012 5:18 pm
Email

liridon

dashuria eshte si nje kopesht me lule,po te dashurosh do te lulezosh

Qyteti: elb - Postuar me: January 18, 2012 3:59 am
Email

g

me mir nje thik ne zemer se sa te tradhetoshe nje femer.....<3<3<3

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: January 18, 2012 2:08 am
Email

Do0nnah

Kur ke dicka ne zemer thuaje mos ngurro thuaja ne sy atij qe veret e do,thuaji cka mendon se vertet do ta gezosh mos u frigo kurr sepse kurr nuk do fitosh.Por shprehe ate qe ndjen nese vertet deshiron ta kesh mos prit qe koha te kaloj sepse do ta humbesh dhe kurr me sdo ta shikosh.Do te te ik nga duart si zogu kur fluturon do e kerkosh pastaj por do te jete shume vone, do ta enderrosh cdo nate por sdo ta shohesh ne realitet zemra do te te digjet dhe sdo ta kesh te leht .Do vuash gjith jeten per nje gabim qe bere por koha nuk do te kthehet dhe smund ti kerkosh falje ...!

Qyteti: tiran - Postuar me: January 17, 2012 3:51 pm
Email

dy zemra qajen
dy zemra QESHIN KEMI LINDUR TE NDARE POR BASHKE DO TE VDESIM

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 16, 2012 5:01 pm
Email

leoo

Qyteti: durres - Postuar me: January 15, 2012 7:26 am
Email

spiro

Nese cdo her qe mendoj per ty do te binte nje yll,qielli do te vdiste nga vetmia.

Qyteti: Gjakov - Postuar me: January 14, 2012 8:12 pm

Anna

Me duaj kur me ke mos me kerko kur nuk me ke,,kur te me kesh te me ruash qe te me gjesh kur te duash...

Qyteti: tiran - Postuar me: January 14, 2012 3:17 pm
Email

eneda

bjeri zemres time sa te duash tii por kujdes mos vritesh se brenda meje je TI..

Postuar me: December 29, 2011 10:05 pm
Email

Dugi-sweden

Edhe nese buzet e tua jane te lyra me Helm un dot kisha vdekur per ti puthur shume here

Qyteti: gostivar - Postuar me: December 29, 2011 10:37 am
Email

besarta adili

E DI SE KE NJE TJETER POR TREGO TE VERTETEN MOS ME REJ MUA SE KAM SHUM LENDIME TI U DASHUROVE TE UNE PASTAJ ME TRADHETOVE....

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 17 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]