Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: drenas - Postuar me: May 8, 2012 1:54 pm
Email

fationa

1 person e dua dhe do ta dua gjithmon per mua do te jet nej engjell qe me rri gjithmon afer te dua ty

Qyteti: cerrik - Postuar me: May 5, 2012 10:40 am
Email

marjo

un te dua ti sme do futja vrapit dhe mos me kerko

Postuar me: May 5, 2012 6:30 am
Email

erhan

Te kam dasht me zemer po ti kur sme deshte tjeter kand e deshte per hadisen

Qyteti: Gjilan - Postuar me: May 4, 2012 9:22 am
Email

shkurte

un kete mesazh po ia shkruaj motres sime sepse ajo eshte e dasuruar
shum
Te Duuuuuuua motra ime

Qyteti: KaQaNiKk - Postuar me: May 2, 2012 1:58 pm
Email

I ich libe dich

Uuu kon kohh e shkumee e ardhmja pom intereson se qysh po hecc kohaa edhe njerii po ndryshonn...<Vale****Dona>

Qyteti: KaQaNiKk - Postuar me: May 2, 2012 1:54 pm
Email

JonA

Sytt i ke te zii muziken ne nivel femnatt te vinn pas se je kuller...Por mos u mashtro se un svi pas teje nese me donn ejaa tii mas mejee<3

Qyteti: Prizren - Postuar me: May 2, 2012 8:19 am
Email

Edi

Te dua
Nen driten e diellit
Nen driten e Henes
Me shume se vehten time
Me shume se zemra e Nenes.
Vale - Edi

Qyteti: dragash - Postuar me: April 30, 2012 12:45 pm
Email

tina

merre zemren time e mbyte me duat tua
ater do tadish
sa tkam dashuruar te dua loqkkkkkkkk

Postuar me: April 30, 2012 11:42 am

arbena

Qyteti: pz - Postuar me: April 28, 2012 6:38 pm
Email

pz

dashuria asht vullkan qe nese bie ne dashuri asht njejt sikur ti biesh ne vullkan nese biesh ne dashuri digjesj behesh shkrum e hi!!!

Qyteti: Suharek - Postuar me: April 28, 2012 4:26 pm
Email

Edi

se krejt ky sen ndodhi per ni shkak!!!
tradhtia ndashni nuk lahet me gjak:!!!
po zoti asht i madh veq aj e din se gjethmonn kur gabon ki me ra npendim! !

Qyteti: tetov - Postuar me: April 19, 2012 3:05 pm
Email

bukuroshe

shyqyr qe shkove e qafen e thefsh syt kurr mos ti pafsha e kur mos u kthefsh love vajzaaaa.....<3<3<3

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 15, 2012 2:51 pm
Email

sebastijan

nese e do njeren mos

e tradhto tjetren

Qyteti: Kumanova - Postuar me: April 12, 2012 7:15 pm
Email

Saraaa xD

Qyteti: Kumanova - Postuar me: April 12, 2012 6:58 pm
Email

Sara

` Nuk kqyren Punt e huja . . kur tuat si ki n'venn . . neyse se u bOna bajat qdo her tu ta permenn..!!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 14 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]