Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ohrit - Postuar me: January 30, 2017 8:53 am
Email

bossi

Po rri i vetem dhe mendoj perty mendoj sekuje sespoteshoh ty tije drit e syve temi tije djell qe ndricon diten mua ma zbukuron jeten mua mashton kur me puth e me perqafon tedua

Qyteti: Brest . Franc - Postuar me: June 9, 2016 1:16 pm

Juna

Copza kujtimesh te se shkuares
Kerkoj te mbledh sot .
Ne koken time te mbingarkuar ne stres ,
Kerkoj qetsine dhe lmturine e dikurshme,
Gerrmoj ne mendimet e mia, kerkoj , lodhem por me kot,
Asnje moment te asaj kohe
Nuk e gjeta dot!
Pastaj ne heshtje jetoj te tashmen,
Ku per dreq ste lumturon aspak,
E ashtu ne heshtje i mledh copzat e se shkuares,
Dhe me to formoj uren mes te tashmes dhe se shkuares!

Qyteti: Vlora - Postuar me: December 28, 2015 6:52 pm
Email

Beli

Shprehjen dashuri e degjova nga ti,ndjenjen dashuri e kuptova nga ti

Qyteti: Lushnje - Postuar me: December 18, 2015 6:45 pm
Email

suard

Po jetojme te ndare ne kete qytet edhe pse me do dhe une te dua
Dikush tjeter sa keq po flet skane deshire qe ti te jesh me mua.

Qyteti: Tirane - Postuar me: November 2, 2015 4:18 pm
Email

Arta

Dashuria perjetohet vetem nje here ne jete por zemra ndonjehere sendon ashtu zemra mendon se mund te dashurohesh sa here te duash dhe kjo thenie eshte e vertet

Qyteti: tirane - Postuar me: November 2, 2015 4:16 pm
Email

Arta

Dashuria perjetohet vetem nje here ne jete por zemra ndonjehere sendon ashtu zemra mendon se mund te dashurohesh sa here te duash dhe kjo thenie eshte e vertet

Qyteti: Tirane - Postuar me: August 26, 2015 5:20 pm
Email

megi

Te dua.. je frymemarrja ime je gjithcka qe kam ne kte bot..je shoku im endrra ime dhe i dashuri im !! Te dua <3

Qyteti: Macedonia - Postuar me: March 4, 2015 8:39 pm
Email

LoRa

Po te pres ketu ku me le
Kthehu dhe me duaj!

Qyteti: shkup - Postuar me: November 11, 2014 11:46 am
Email

suada

Dashuria eshte si nje lufte lehte per ta filluar veshtire per ta mbaruar

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: October 19, 2014 7:48 pm
Email

Edi Reperi

- Ty tkomm princess se veq ti jeten ma ndreqq ^__^
- Ti je arsya pse buzqeshii edhe n'rastet kur jom keq :#
- Ti je drita qe um udhzonn edhe naten ma bon ditt ^_~
- Besom ty tkom frymarrje ti um man gjall oh shpirtt <3 /M/ <3

Qyteti: therand - Postuar me: October 14, 2014 12:52 pm
Email

Lumturije

Ti me the harrome une isha e harruar sa qe harrova te te harroj .

Qyteti: Shkoder - Postuar me: August 11, 2014 7:23 pm

Xheni

Nje nate me shi u takuam une e ti po nuk ishim te gezuar se kishim frike mos kishin per te na hetuar.

Qyteti: Durres - Postuar me: June 29, 2014 9:22 am
Email

AnNa G A

Love is like the wined,you can't see it but you can feel it.

Dashuria eshte si era,ti nuk mund ta shohesh ate por mund ta ndiesh...

Qyteti: tiran - Postuar me: June 24, 2014 3:47 pm
Email

edvin duka

te dua ty sa qka kjo bote
te dua ty sa nje gje te shtrenjte
syte e tu jane si dy yje
te dua ty si dritat e syve

me mungon puthja jote
me mungon dielli i kesaj bote
me mungon jeta jetime me mungon ti zemra ime

Postuar me: June 6, 2014 6:05 pm
Email

ViSi

Dashuria eshte nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerzimi,i cili neve na kujton,pse ja vlen per te jetuar!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 193   Tjeter »   

[ Login Staf ]